Przydatne akcesoria GSM dla ucznia i studenta
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 15 września 2023 11:10

Przydatne akcesoria GSM dla ucznia i studenta

Wakacje już za nami – uczniowie wracają do szkół, a studenci na uczelnie. Obecnie w nowoczesnej wyprawce nie może zabraknąć elektroniki, w tym akcesoriów GSM. Aby takie wyposażenie nie było nudne, warto w tym roku sięgnąć po coś więcej, niż tylko zwykłe czarne i białe dodatki! Firma eXc przychodzi z propozycją bajecznie kolorowych akcesoriów GSM. Poznajcie kilka z nich.


Ładowarka sieciowa i przewody

Współcześnie trudno sobie wyobrazić naukę bez laptopa czy smartfona, już na poziomie szkoły podstawowej. Choć każde takie urządzenie posiada na wyposażeniu ładowarkę i kabel, wkrótce okazuje się, że pojawia się potrzeba zakupu dodatkowych akcesoriów. Kupując nową ładowarkę, warto wybrać model, który naładuje obydwa urządzenia jednocześnie, tj. laptop i smartfon. Taką ładowarką jest eXc LIGHT 65W, która posiada aż 3 wyjścia: jedno USB-A oraz 2 USB-C.
Teraz czas na kable. W ofercie eXc znajdziesz ogromny wybór przewodów w ponad 20 kolorach! Kable dostępne są w długościach od 90 do 200 cm i w 5 typach (USB-A do USB-C, USB-A do USB lightning, USB-A do micro USB, USB-C do USB-C, USB-C do USB lightning) – zależnie od potrzeb. Marka oferuje swoje kable wykończone gładkim poliuretanem, np. eXc WHIPPY Pro lub nylonowym oplotem, jak eXc IMMORTAL. Kolorowe przewody od eXc są niezwykle wydajne. Wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W – oznacza to, że można go używać nawet do naładowania laptopa!

Powerbank dla podtrzymania energii

Smartfony posiadają obecnie już prawie wszyscy młodzi ludzie. Widok dziecka z tym urządzeniem w ręku też już nikogo nie dziwi. Współczesne telefony posiadają już coraz mocniejsze baterie, jednak gdy są używane przez bardzo długi czas, często zachodzi potrzeba ich doładowywania. Jak to zrobić, gdy trwają zajęcia, a ładowarka została w domu? W takiej sytuacji doskonale sprawdza się powerbank, np. eXc CARRY o pojemności 5000 mAh. Taka moc pozwoli na naładowanie smartfona do pełna. Powerbank bez trudu zmieści się to szkolnego plecaka, torby, kieszeni lub piórnika. Urządzenie to dostępne jest w 3 kolorach: różowym, granatowym i tradycyjnym czarnym.

Słuchawki dla odrobiny relaksu

Nie samą nauką żyją studenci i uczniowie! W przerwie od nauki lub w czasie powrotu do domu przyjemnie jest umilić sobie czas, słuchając ulubionej muzyki, audiobooka czy podcastu. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań dla audiofilów są bezprzewodowe słuchawki douszne, np. eXc COOL.
To nowoczesne „pchełki” zamknięte w estetycznym etui ładującym z baterią o pojemności 230 mAh, która pozwala 4 razy doładować słuchawki, wydłużając ich pracę do około 20 godzin! Słuchawki eXc COOL są neutralne w swoim brzmieniu, co pozwala na słuchanie różnych rodzajów muzyki. Zostały zaprojektowane tak, by nie męczyły uszu i niezależnie od wielkości małżowiny, nie wypadały, nawet podczas uprawiania sportu. Ich obsługa jest dziecinnie prosta, gdyż z poziomu słuchawek można sterować głośnością, odtwarzaczem muzyki i połączeniami telefonicznymi.
Słuchawki eXc COOL są dostępne w 6 kolorach, spośród których każdy meloman dobierze swój ulubiony.
Produkty eXc możesz kupić na stronie sklepu internetowego https://shop.excmobile.eu/ , na większości stacji benzynowych oraz w supermarketach na terenie całej Polski.

***** *** ***** *** *****


O firmie eXc mobile Polska
Od 2004 roku eXc mobile Polska Sp. z o.o., nieprzerwanie i z sukcesem dostarcza na rynek akcesoria do telefonów komórkowych takie jak kable USB, uchwyty samochodowe, ładowarki USB, uchwyty samochodowe, słuchawki, powerbanki i inne. Zespół eXc składa się z pełnych pasji profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać perfekcyjna współpraca, dlatego naszymi klientami są najwięksi detaliści i operatorzy stacji paliw. Nasza strategia jest prosta: dajemy konsumentom to, czego pragną – wybór – dzięki temu nasze produkty świetnie się sprzedają. Pasja pcha nas na przód, wizja – wyznacza cele. eXc. Dajemy radość!

/źródło - /

Poprawiony: piątek, 15 września 2023 11:29