ZTE U50 – mobilny router 5G z imponującymi możliwościami
Wpisany przez s.z.   
wtorek, 04 czerwca 2024 13:16

ZTE U50 – mobilny router 5G z imponującymi możliwościami

Lato to czas, w którym większość z nas szczególnie docenia technologie, które umożliwiają mobilność. Jednym z takich rozwiązań jest router ZTE U50 5G, który świetnie sprawdzi w zarówno domu jak i w biurze, ale przede wszystkim podczas w podróży, czy na kempingu.


 

Mobilny router ZTE U50 ma postać zgrabnego i eleganckiego urządzenia, które bez trudu mieści się w dłoni. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – nowoczesnej bieli i klasycznej czerni. Chropowata powierzchnia, która dodatkowo nie przyjmuje odcisków palców, wpływa na komfort użytkowania. Router nie przesuwa się po gładkiej powierzchni stołu, czy biurka, dlatego bez problemu można z niego korzystać w trakcie podróży, np. pociągiem lub samochodem.
Urządzenie może obsługiwać do 32 użytkowników podłączonych przez Wi-Fi jednocześnie, co sprawia, że jest doskonałym wyborem zarówno dla domów, jak i małych biur. Router kryje w sobie wbudowaną baterię o pojemności 4500 mAh, która zapewnia bardzo długi czas działania na jednym ładowaniu, co zwiększa mobilność urządzenia i wygodę użytkowania.
ZTE U50 jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które szukają niezawodnego, szybkiego i wszechstronnego mobilnego routera 5G. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i przemyślanej konstrukcji, ZTE U50 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
To zaawansowane urządzenie zapewnia niezwykłą wydajność w sieci 5G z maksymalnymi prędkościami do 2,63 GB/s przy pobieraniu oraz 525 MB/s przy wysyłaniu danych. Dzięki obsłudze technologii Wi-Fi 6, router zapewnia transfer do 1,8 GB/s, co gwarantuje szybkie i stabilne połączenia bez względu na liczbę podłączonych urządzeń.
Router ZTE U50 5G został wyposażony w złącza TS-9, które umożliwiają podłączenie anten zewnętrznych, co znacząco polepsza łączność ze stacjami bazowymi 5G (złącza działają tylko w trybie 5G). Jest to idealne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy wymagają niezawodnego i szybkiego dostępu do Internetu niezależnie od warunków.
Cena rekomendowana to 999 zł. Sprzęt dostępny jest już w Play. W kanałach sprzedaży otwartej router ZTE U50 5G pojawi się w czerwcu br.


O firmie ZTE
ZTE została założona w 1985 roku. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych i informatycznych. Dostarcza innowacyjne technologie i rozwiązania produktowe operatorom telekomunikacyjnym oraz klientom rządowym, korporacyjnym i prywatnym w ponad 160 krajach i regionach. Umożliwia też użytkownikom na całym świecie korzystanie z wszechstronnej komunikacji, takiej jak głos, dane, multimedia oraz bezprzewodowy szerokopasmowy dostęp do Internetu.

/źródło - /

Poprawiony: wtorek, 04 czerwca 2024 13:34